Jdi na obsah Jdi na menu
 


zpráva o činnosti výboru 2019-2020

 

Zpráva o činnosti výboru ČRS MO Jinonice 2019-2020

Výbor ČRS MO Jinonice v roce 2019 pracoval ve složení :

Petr Zelenka - předseda ČRS MO Jinonice 

Jaroslav Fišer - jednatel ČRS MO Jinonice

Lukáš Ďuriga - hospodář ČRS MO Jinonice

Jiřina Schindlerová – pokladník ČRS MO Jinonice

Po celou dobu činnosti pracuje v souladu s jednacím řádem a stanovami ČRS a plní usnesení členské schůze 2019.

Schůze výboru ČRS MO Jinonice se konají dle potřeb a možností členů výboru ČRS MO Jinonice, důležité věci řeší výbor bezodkladně v době určené pro veřejnost. V roce 2019 byl řešen 1 přestupek našeho člena proti rybářskému řádu, nicméně nám bylo Územním svazem města Prahy odepřeno právo o přestupku rozhodovat. Rozpočet, schválený členskou schůzí 2019, výbor dodržel a konec roku nás zastihl v mírném přebytku.

Výbor ČRS MO Jinonice nedodržel plán akcí, zaměřených k získání co největšího počtu zájemců o rybářský sport do řad členů ČRS, na vodní nádrži Nepomucký, v rámci plnění usnesení předchozí členské schůze z důvodu uplatnění rozhodnutí vlády .  Plán akcí a schůzí byl upraven tak, aby vyhověl všem vládním nařízením.

Dále výbor MO schválil rozpočet na rok 2020 a návrh hospodáře MO pana Ďurigy na zarybnění a hospodaření na vodní ploše Rn-N1 (Stodůlecký) pro rok 2020. Výbor schválil jednomyslně pořádání zkoušek k získání kvalifikace pro rybářský lístek  na základě pověření Ministerstva zemědělství ČR     ze    dne    29.  května  2015 v termínech a podmínkách,  které vyhovují platné legislativě, schválené vládou na jejích průběžných jednáních.

Pro rok 2019 byly všechny povinné odvody a platby provedeny včas, dle platebního kalendáře ČRS ÚSMP, v plné výši, ČRS MO Jinonice je v současném stavu a složení schopen bez problémů zvládat veškerou činnost v zájmu ČRS pro další období.

Jako předseda ČRS MO Jinonice hodnotím činnost výboru ČRS MO Jinonice jako velmi dobrou, plně v souladu s usnesením členské schůze ČRS MO Jinonice 2019.

Zpracoval:                                                                                          Schválil:

Petr Zelenka                                                                                      Výbor ČRS MO Jinonice       

 
 


Poslední fotografie



Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 122924
Měsíc: 2497
Den: 82