Jdi na obsah Jdi na menu
 


První územní povolenka pro děti zdarma 2023

article preview

PRVNÍ POVOLENKA PRO DĚTI DO 15 LET ZDARMA I V ROCE 2023

 

Český rybářský svaz, Územní svaz města Prahy poskytuje pro rok 2023 dětem do 15 let první územní mimopstruhovou nebo pstruhovou povolenku zdarma.

Podmínkou je členství dítěte v Českém rybářském svazu (dále jen ČRS). Pro tuto akci není podstatné, zda již je dítě členem ČRS delší dobu – některým dětem platili rodiče členství, aniž by děti měly vlastní povolenku, protože využívaly možnosti lovit (do 10 let věku) na prut dospělého rybáře – držitele povolenky. Jedinou a hlavní podmínkou je, že se musí jednat opravdu o první povolenku k rybolovu, kterou dítě ve věku od 6 do 15 let obdrželo. Stejně tak není podstatné, zda a jak dlouho chodí dítě do rybářského kroužku. Na systému v jednotlivých místních organizací se nic nemění, vše probíhá podle dosavadní praxe MO ČRS, výsledkem však je, že jakmile dítě splní podmínky pro výdej povolenky, neobdrží povolenku ve své místním organizaci za úplatu, ale zdarma.

 

Pokud se tento zájemce rozhodne pro získání mimopstruhové nebo pstruhové povolenky celosvazové, pak uhradí pouze rozdíl cen obou povolenek. To znamená, že v případě mimopstruhové povolenky místo 750,-Kč zaplatí u své MO ČRS pouze 450,-Kč a v případě povolenky pstruhové místo 800,-Kč zaplatí u své MO ČRS pouze 500,-Kč.

Po splnění všech podmínek pro výdej první povolenky zdarma má dítě ještě možnost získat:

- za poloviční cenu (která činí 345,-Kč) knihu Rybářství a rybolov. Stačí vyplnit a odeslat objednávku prostřednictvím www.rybsvaz.cz a přiložit kopii (sken nebo foto) obou stran členské legitimace a první povolenky získané zdarma.

- za poloviční cenu (která činí 540,- Kč) předplatné časopisu Rybářství na jeden rok. Předplatné časopisu je nutno objednat prostřednictvím www.rybsvaz.cz .

 
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2024 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 169418
Měsíc: 3013
Den: 69